wtorek, 29 kwietnia 2014

Opaski z butelek PET

Do Powstania opasek, gumek i spinek wykorzystane zostały plastikowe butelki po wodzie i napojach. Ozdobione zostały szklanymi koralikami, kawałkami tkanin w żywych wiosennych kolorach oraz metalowymi elementami biżuteryjnymi. Motywem przewodnim były kwiaty oraz towarzyszące im motyle, niektóre z nich są  ażurowe, filigranowe inne zaś okazałe, wszystkie łączy lekkość i trwałość zarazem. Wszystkie kwiaty są przedmiotami  powstałymi z  plastikowych odpadów, więc może warto się zainspirować i nie wyrzucać większości butelek  do kosza:)2 komentarze:


 1. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam:) chętnie odwiedzęstronę, pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń